Drukuj

Obiekt komercyjny z budynkiem mieszkalny, Strzałkowo ul. Paruszewska Zadzwoń po cenę


Obiekt komercyjny składający się z utwardzonej działki o pow. 65,48 ara, budynku z dwoma lokalami z niezależnymi wejściami, budynków magazynowych, wagi samochodowej położony w miejscowości Strzałkowo, przy ul. Paruszewskiej.

Działka w całości ogrodzona z wjazdem bezpośrednio z drogi asfaltowej, działka wyłożona płytami oraz kostką betonową, utwardzona na praktycznie całej powierzchni. Na działce znajduje się budynek z dwoma niezależnymi lokalami, jeden obecnie wykorzystywany jako biuro z zapleczem socjalnymi, drugi lokal jako mieszkanie. Pomieszczenia wykończone, nie wymagają nakładów finansowych, gotowe do prowadzenia działalności. Na działce również obiekty magazynowe, waga samochodowa.

Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności gospodarczej wymagającej utwardzonych powierzchni i pomieszczeń składowo - magazynowych. Obiekt położony w sąsiedztwie firm z branży budowlanej z doskonałym dojazdem do autostrady A2 (ok. 3km), Poznania (55km), Wrześni (15km), Słupcy (4km). Przy nieruchomości w odległości 20 metrów bocznica kolejowa, ogólnodostępna. Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości.


Inne informacje

Powierzchnia działki : 65,48
Typ działki : pod aktywizację gospodarczą
Bocznica : kolejowa w odległości 20m
1 ul. Paruszewska
Strzałkowo, wielkopolskie
Polska
Województwo: wielkopolskie
Typ oferty: Sprzedaż
Numer oferty: 795
Wiesław Nowiński
TOK Nieruchomości

P: 63 2400028
M: +48605618289
Kontakt z pośrednikiem